سبد خرید خالی می باشد

موسوعه علامه بلاغی / 9 جلدی

16277_835110548
5 5 1 Product
-20%12,000,000 ریال

موجودی: 30
+
خرید نسخه چاپی

مشخصات

وزیری
دوم
تخصصی
مولف
علامه بلاغی

مجموعه آثار علامه بلاغی که با عنوان « موسوعه علامه بلاغی» در نه جلد (4172 صفحه) به گونه­ای مناسب و چشم نواز و دقیق در بهمن ماه 1386 همزمان با برگزاری کنگره بزرگداشت علامه بلاغی، منتشر شده است.

«شرح مجلدات این موسوعه»

المدخل: نسختین جلد، یا جلد صفر این مجموعه تصویری از زندگی و زمانه بلاغی است.

جلدهای یکم و دوم: تفسیر معروف آلاء الرحمن فی تفسیر القرآن را در بر دارد. تفسیر ناتمام علامه بلاغی از آغاز سوره بقره تا آیه 57 سوره نساء و همچنین آیه ششم از سوره مائده در 936 صفحه آمده است.

جلدهای سوم و چهارم: در بر دارنده جدل­نامه معروف بلاغی به نام الهدی إلی دین المصطفی در دفاع از اسلام و پاسخ به انتقادهای برخی از مسیحیان است که 799 صفحه را به خود اختصاص داده است.

جلد پنجم: شامل کتابی است در نقد عهدین و آموزه ­های آن که در قالبی داستان گونه و به نام «الرحلة المدرسیّة و المدرسة السیّارة فی نهج الهدی» منتشر شده است. این جلد 560 صفحه دارد.

جلد ششم: در بردارنده رساله ­های کوتاه کلامی علامه بلاغی است. این جلد در 559 صفحه، نه رساله در در خود گنجانده­ است. این رساله­ها عبارت­اند از: أنوار الهدی، البلاغ المبین، مسالة فی البداء، التوحید و التثلیث، أعاجیب الأکاذیب، دعوة الهدی الی الورع في الافعال و الفتوی، الرد علی الوهابیّة، نسمات الهدی و نفحات المهدی و نصائح الهدی.

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربری: