سبد خرید خالی می باشد

اخوان المسلمین؛چه می گویند و چه می خواهند؟

2178
520,000 ریال

موجودی: 28
+
خرید نسخه چاپی

مشخصات

وزیری
دوم
فارسی
تخصصی
مولف
سیدهادی خسروشاهی
سیدهادی خسروشاهی

حرکت‏ های اسلامی که در این دو سال در کشورهای عربی با عنوان «بیداری اسلامی» یا «بهار عربی» در حال وقوع است، بسیاری را به کنجکاوی واداشته که ریشة این حرکت‏ ها کجاست و احزاب و شخصیت‏ های آن چه کسانی هستند؟ اخوان المسلمین، حزب النهضه و احزاب دیگر، چه اهداف و پیشینه‏ای دارند؟ و سؤال‏ های دیگری از این قبیل.

در میان عالمان شیعی، شخصیتی که از حدود پنجاه سال پیش با علاقه و پشت‏کار ستودنی، با کشورهای اسلامی و تمامی رهبران مبارز آن، رابطة فعال داشته و دارد، استاد سید هادی خسروشاهی است. ایشان با پژوهش و اندیشه‏ ورزی، اطلاعات دست اول و گسترده‏ای را با قلم روان، در اختیار خوانندگان قرار می‏دهد.

مؤسسه بوستان کتاب درباره حرکت‏ های اسلامی معاصر و بیداری اسلامی از ایشان چهار کتاب را چاپ کرده است: اخوان المسلمین چه می‏گویند و چه می‏خواهند؟، بیداری اسلامی در تونس و راشد الغنوشی، اسلام سیاسی نگاهی به تاریخ و اندیشه حرکة النهضة تونس و حرکت‏ های اسلامی معاصر.

مطالعه هر چهار کتاب را که شامل اطلاعات وسیعی در این زمینه است، همراه با ده‏ ها عکس و سندی که برای نخستین بار منتشر می‏ شود، به علاقه ‏مندان مباحث تاریخ معاصر توصیه می‏کنیم.

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

نام کاربری: