Bustan Ketab - بوستان کتاب
آرشیو خبر ها ::حضور بوستان کتاب در تالار مرکزی شهر

حضور بوستان کتاب در تالار مرکزی شهرموسسه بوستان کتاب در دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم واقع در تالار مرکزی شهر حضور فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه بوستان کتاب، موسسه بوستان کتاب با بیش از 200 عنوان کتاب در دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم حضور فعال دارد.

در این نمایشگاه بیش از 200 ناشر ثبت نام کرده اند که تنها 110 ناشر توانستد با توجه به محدودیت فضای نمایشگاه حضور یابند و در مجموع بیش از 18 هزار عنوان کتاب ارائه شده است.

دومین دوره این نمایشگاه از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و همکاری اتحادیه و تعاونی ناشران قم برگزار می شود و3 میلیارد ریال بن خرید کتاب به عنوان یارانه کتاب در اختیار خانواده‌های علاقه مند به کتاب قرار خواهد گرفت؛ همه افراد خانوداه اعم از کودک و بزرگسال می‌توانند با مراجعه به بانک شهر از این مزایا استفاده کنند و هیچ محدودیت سنی برای استفاده از بن خرید وجود ندارد؛ در ضمن اولین دوره این نمایشگاه در سال 1391 برگزار شد.

این نمایشگاه از 21 الی 28 دی ماه 97 از ساعت 9 صبح تا 13 و 15 الی 21 پذیرای همشهریان قمی واقه در تالار مرکزی شهر در میدان شهید نواب صفوی برگزار می گردد.