Bustan Ketab - بوستان کتاب
آرشیو خبر ها ::حدیث دلدادگی؛ زمینه ها و اسباب حضور قلب در نماز
حدیث دلدادگی؛ زمینه ها و اسباب حضور قلب در نماز


حدیث دلدادگی؛ زمینه ها و اسباب حضور قلب در نماز یکی از تازه ترین آثار موسسه بوستان کتاب درباره نماز، «حدیث دلدادگی؛ زمینه ها و اسباب حضور قلب در نماز»؛ تالیف دکتر علی اکبر کلانتری است.

مسئول روابط عمومی موسسه بوستان کتاب در معرفی این اثر ارزنده گفت: امروزه دغدغه بسیاری از نمازگزاران این است که چرا در برقراری رابطه با خدا و نماز خواندن، آنگونه که باید، لذت نمی برند. این کتاب در پنج فصل موضوع حضور قلب و اهمیت آن در نماز و نیز زمینه های پیدایش خضوع و خشوع را واکاوی و تبیین کرده است. مهدی محدثی افزود: عناوین فصول پنجگانه این کتاب - که تالیف دکتر علی اکبر کلانتری است- عبارتند از: جایگاه نماز در اسلام و اهمیت حضور قلب در آن، مفهوم و مراتب حضور قلب، زمینه های پیدایش حضور قلب، اسباب حضور قلب و راه های جبران عدم حضور قلب در نماز.

وی در ادامه یادآور شد: نویسنده در نگارش این کتاب از 106 منبع و ماخذ معتبر از کتاب های شیعه و سنی بهره برده و از رمز و رازهای خضوع و خشوع در نماز پرده برداشته است.

کتاب¬دوستان و علاقه‌مندان به مطالعه در موضوع نماز ، جهت تهیه و مطالعه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 7 ـ 37742155 ـ 025 تماس بگیرند یا به سایت www.bustaneketab.com مراجعه کرده؛ با خرید اینترنتی از تخفیف ویژه برخوردار گردند.

این کتاب در قطع رقعی، 184 صفحه و شمارگان 1100 نسخه به تازگی منتشر شده و با قیمت 13هزار تومان در کلیه شعبه های بوستان کتاب در قم، اصفهان، تهران و مشهد عرضه می گردد.