Bustan Ketab - بوستان کتاب
آرشیو خبر ها ::با حضور ریئس موسسه بوستان کتاب در مشهد، همکاری موسسه بوستان کتاب با معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه خراسان رضوی

با حضور ریئس موسسه بوستان کتاب در مشهد، همکاری موسسه بوستان کتاب با معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه خراسان رضویرئیس موسسه بوستان کتاب طی نشستی مشترک با حجت الاسلام کندری معاون پژوهش حوزه در ساختمان مرکز مدیریت حوزه خراسان رضوی به تفاهم هایی جهت همکاری دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، رئیس موسسه بوستان کتاب طی سفر به مشهد مقدس و حضور در ساختمان مرکز مدیریت حوزه خراسان رضوی با نشستی صمیمانه با معاون پژوهش این مرکز به تفاهم های مشترکی دست یافتند.

دراین نشست دکتر انصاری با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با مدیران دفتر تبلیغات اسلامی گفت: یکی از انتظارات رهبرمعظم انقلاب دیده شدن فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی است و یکی از این خروجی تلاش های موسسه بوستان کتاب و آثار پژوهشگاه دفتر می باشد.

بوستان کتاب با ظرفیت بالای چاپ، نشر و پخش می تواند بستر مناسبی باشد برای علاقه مندان به حوزه کتاب و فعالیت های دینی، لذا همکاری مرکز مدیریت حوزه مشهد با موسسه بوستان کتاب می تواند ویترین مناسبی ایجاد کند تا سوای فعالیت های دو نهاد آثار مکتوب علمی و فرهنگی به معرض دید و استفاده طلاب خراسان بزرگ و حتی شرق کشور قرار گیرد.

حجت الاسلام کندری معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه با اظهار خرسندی از این تعامل و حضور رئیس موسسه بوستان کتاب در این مرکز، ضمن استقبال از فروش کتب قسطی به طلاب و مدارس بر اساس تنظیم قراداد و همچنیین همکاری در جهت برگزاری نمایشگاه کتاب، خواستار چاپ برخی از آثار مرکز حوزه مشهد شد.

رئیس موسسه بوستان کتاب ضمن بازدید ازتلاش های فروشگاه سه موسسه در مشهد با رئیس شعبه خراسان رضوی و دیگرمدیران این شعبه دیدار و گفتگو کردند.